(050) 403-76-54 - прием заказов
  (050) 321-82-84 - консультация агронома
  (050) 704-76-16 - консультация агронома

Доставка та оплата товару

Шановні покупці Інтернет-магазину "УКР АГРО ВЕКТОР"

Будемо раді прийняти Ваше замовлення у будь-який зручний для Вас спосіб – на нашому сайті або по телефону! Ми дуже цінуємо Ваш час і готові якнайшвидше доставити Вам замовлений товар.

Відправлення товару здійснюється п'ять днів на тиждень: з понеділка до п'ятниці.

Для оформлення замовлення, будь ласка, вкажіть: ПІБ, номер телефону, місто, вулицю або номер складу.

Ми зв'яжемося з Вами та повідомимо номер товарної декларації.

Термін доставки залежить від транспортної компанії.

Доставка товару здійснюється відомими службами перевезення:

Вартість доставки товару залежить від обсягу та відстані перевезення, що визначається згідно з тарифами кур'єрської служби, і не є частиною (не входить) у зазначену на Сайті вартість. Розрахувати зразкову вартість доставки товару можливо зайшовши на сайт транспортних компаній:

Нова Пошта

https://novaposhta.ua/

Після оформлення замовлення на сайті або по телефону наш співробітник узгоджує з вами час, день і адресу доставки. Без підтвердження замовлення товар не доставлятиметься.

Щоб отримати замовлення, Вам необхідно мати при собі: номер декларації та паспорт.

Ми раді розглянути будь-яку, зручну для Вас, пропозицію, за способом доставки та оплати товару. Всі пропозиції можна вказати при оформленні замовлення у пункті "Коментарі", або написавши повідомлення у розділі "Зворотній зв'язок" http://ukragrovektor.com/contact-us

Способи оплати:

Оплата для фізичних осіб через Банк (при доставці по всій території України). Оплата здійснюється безготівковим банківським переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого вами товару. Ви можете сплатити через касу будь-якого банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, товар передається до служби доставки. Просимо вас після здійснення оплати інформувати про це наших менеджерів.

Для представників юридичних можливий безготівковий спосіб оплати. Рахунок надсилається після узгодження всіх деталей замовлення з нашими менеджерами по телефону. Після того, як кошти надійдуть на рахунок компанії (зазвичай 1-2 дні з моменту платежу), Ваш товар буде відвантажений протягом 1-2 днів. Оригінал рахунку, рахунок-фактура, а також накладну Ви зможете отримати разом із товаром. На особу, яка отримуватиме замовлення, має бути оформлена доручення з печаткою підприємства та підписом керівника.

Оплата післяплатою (при отриманні замовлення) через кур'єра або в представництві служби доставки.

Підтвердивши Ваше замовлення за телефоном чи e-mail, Ви можете значно прискорити його обробку.